Všechno pod dohledem


Bez techniky by se svět už vůbec neobešel. Tady alespoň tohle si myslím. Já znám opravdu hodně lidí, kteří si myslí, že kdyby nebyla technika, že by byl ihned veselejší, že svět by byl lepší. Jenomže já si tohle opravdu nemyslím. Já mám za to, že když je technika, tak lidé vlastně také mohou dělat více věcí. Můžou se třeba dívat na televizi nebo hrát nějaké hry anebo třeba chodit také dokonce na výstavy. Protože už i lidé díky nějaké technice a vyspělé technice dělají různé věci, díky nimž mohou natáčet filmy. Potom mohou být v kině anebo v divadle. Anebo také v muzeu.

Techniky je hodně, stačí si jen vybrat.

Díky technice máme i skvělé napodobeniny. Třeba když někdo natáčí film, jako je horor nebo komedie a tak podobně, každý člověk si vlastně může udělat téměř cokoliv, co bude chtít, je toho opravdu hodně. A ve většině případů toto také může kvalitní technika a taková technika, kterou využívá opravdu hodně lidí. Jsou ale samozřejmě lidé, kteří vůbec nevyužívají techniku, protože si říkají, že tohle jim vůbec důležité nepřijde a myslí si, že bez techniky se opravdu každý člověk obejde. Jenomže si vezměte, co třeba zdravotnictví nebo věda, ekonomika nebo i nějaké školství a podobně. Tohle všechno také využívá techniku. Jak techniku, tak také elektro a také elektromechaniku.

Lidé toho umí vyrobit hodně.

Je toho opravdu hodně. Ale jenom lidé si musí uvědomit, že technika není jenom to špatné, že technika také vlastně dělá něco dobrého, co my vždycky budeme chtít a co si přejeme. Vezměte si třeba hlavně malé děti. Malé děti také využívají například chůvičku anebo monitor. Myslím si, že tohle je hodně rodičů ocení, protože rodiče chtějí, aby jejich děti byly v pořádku, ale také chtějí, aby jejich děti byly nonstop pod dohledem. Protože si myslím, že žádný člověk by nechtěl, a to hlavně rodič, aby jeho dítě bylo bez dohledu, a to v jakékoliv situaci. Já mám dítě, kterému je osm let a stále ho mám pod dohledem.