Rozbité hodinky


Moc se mi líbí elegantní a veliké hodinky. Jenomže také se někdy stane, že bohužel některé hodinky se rozbíjí a potom mě to vždycky štve, protože hodinky se mi už kolikrát rozbily. A víte, kdy se mi vždycky nejvíce hodinky rozbily? Vždycky v takové situaci, kdy jsem ty hodinky nejvíce potřebovala. Vzpomínám si, že když jsem jednou s partnerem jela na dovolenou do Itálie, byla jsem ráda, že jsem si před půl rokem koupila opravdu krásné chytré hodinky, které jsem si také spárovala s mobilním telefonem. A to je technika! Fakt nejlepší! Také máte takhle vytuněné hodinky?

Dříve jsem nosila klasické hodinky.

Pokud ne, tak je doporučuji. Jsou opravdu skvělé. Z těchto hodinek můžete také volat. Ale abych se vrátila zpět k hodinkám a k dovolené. Absolutně nechápu, proč pár hodin před odjezdem mi tyto chytré hodinky přestaly fungovat. Byla jsem v šoku, co má tohle znamenat? Byly opravdu téměř nové, zkoušela jsem to rychle nějak restartovat a také vypínat a zapínat. Zkoušela jsem různé nastavení, ale bohužel nic nešlo. Nakonec jsem se dozvěděla, že prý jednoduše odešly. Prý to byl asi jenom vadný kus. Tohle mi řekl můj partner. Opravdu hodně mě to štvalo, protože na těchto hodinkách jsem si dávala záležet a stály mě skoro deset tisíc korun. Jak se mohly takhle rychle rozbít a jak to mohlo být vůbec vadný kus?

Mám ráda chytré hodinky.

Myslela jsem si, že takhle u drahých věcí vůbec žádný vadný kus být nemůže. Vždyť jednadvacáté století je takové století techniky a dalších technických vymožeností. Tak proč by se takové krásné technické hodinky, které jsem si spárovala s mobilním telefonem, že by se takhle rychle rozbily? Ani nevíte, jak jsem nadávala. Partner také vyšiloval, a to kvůli mně, protože já jsem mu říkala, že na dovolenou nikam nejedu. Už nepojedu nikam nikdy bez hodinek. Nakonec mi partner půjčil svoje chytré hodinky, ale i takhle to nebylo ono. Byla jsem naštvaná, že nemám své hodinky, které byly chytré a které měly opravdu krásný, široký růžový pásek. A také se vám někdy stalo, že jste některou věc potřebovali opravdu nutně a zrovna se vám rozbilo?