Mytí oken


Dokonale čistá

Jistě máte doma určeno, co všechno a s jakou pravidelností uklízíte, abyste měli doma čisto. Nelze univerzálně přesně říci, jak často by se konkrétní činnost měla dělat, protože třeba při vlastnictví domácího mazlíčka to chce častěji vysávat, protože z něj sem tam spadne nějaký chlup. Do seznamu, co všechno uklízet je zapotřebí zařadit i okna.

výhled na město

Když jsou tak špinavá, že přes ně není ani vidět, tak to rozhodně v pořádku není. Nejdříve je dobré začít utírat parapety a vše okolo, protože prach z nich by se nám mohl nalepit na čerstvě umytá skla. Následně se umývá zastíněné, přičemž takovou roletu je snadnější umýt než žaluzie. I s nimi si však můžeme hravě poradit, a to pomocí houbičky či jiné vychytávky, abychom se nemuseli trápit se spoustou lamel. Jakmile máme umyté i rámy, tak se můžeme na záběr přesunout k samotným sklům. Po jejich umytí je na místě použít leštící přípravek, aby byla hezky průhledná a bez jakýkoliv šmouh.

Práce profesionála

Mytí oken není až tak jednoduchá práce a nějaký ten čas si vyžaduje, aby byla provedena skutečně dobře a skla byla čirá. Vy však nemusíte vstávat ani z gauče, a přesto takového výsledku dosáhnete. A jak? Je to poměrně snadné, proto se stačí využít služby mytí oken Frýdek Místek a ty už se o všechno postarají. Jejich služby jsou skutečně kompletní, takže nevynechají ani práce jako mytí žaluzií, a to klidně i těch venkovních. Společnost se věnuje úklidu obecně, přičemž opravdu dbá na dobře odvedenou práci, takže si můžete být jisti, že za utracené peníze dostanete skutečně čistotu. Mytí oken Frýdek Místek včetně rámů se pohybuje od 24 Kč/m2.

mokré sklo

Když společnost kontaktujete, tak Vám zodpoví na vše potřebné a stanoví Vám i bližší cenovou nabídku. Kdybyste potřebovali uklidnit klidně celou domácnost a provést generální úklid, tak to není žádný problém. Více informací naleznete na webových stránkách, případně se s nimi můžete spojit telefonicky.