Když se řekne sexy boty na podpatku


Když se o některé dívce muži pochvalně vyjádří, že je sexy, co to vlastně znamená? Můžeme si to vyložit mnoha způsoby, ale obvykle se všichni shodneme na tom, že se jedná o poutavé a atraktivní tvary ženského těla. To se zpravidla odráží v ideálních proporcích hrudníku vůči pasu, bokům a hýždím, a také jde o souměrnost a proporcionální vyváženost obličeje. Může se to zdát zvláštní, ale každý se nejprve dívá na obličej, a teprve pak jej zajímají ostatní části těla.

krásná dívka

Co však žádný muž, a koneckonců ani žena nepřehlédnou, jsou chodidla. Také vám to může připadat přinejmenším podivné, proč zrovna chodidla, ale tato část těla je nesmírně sexy, což je dáno jejich úžasným anatomickým tvarem. Někteří odborníci i umělci (a v minulosti tím byl znám i Leonardo da Vinci) považují ženské chodidlo za dokonalý božský výtvor, v němž se snoubí naprosto idylické tvary a schopnost udržet tělo v nekonečném sledu poloh při chůzi, ve stoje, v podřepu, v pokleku atd.

boty na podpatku

Jestliže si pak sexy dívka obuje i sexy boty na podpatku, například neodolatelný model Pleaser, stavba chodidel v nich vynikne neuvěřitelným způsobem. Krása chodidla vyniká vždy, pokud zvednete patu do výšky, aby tím vynikla hluboká klenba, a to je možné pouze v botách na podpatcích, ať už jsou to sandály nebo lodičky či kozačky.

Nejerotičtější boty na podpatku bývají dámské sandály Pleaser s průhlednou usní, kde je z chodidel patrné takřka vše od prstů po nárt až po paty a kotník. Mnoho mužů z nich nespustí oči a někteří se také těší na okamžik, kdy si budou moci chodidla ze sandálků osobně vyzout a pokochat se jejich krásou, a třeba i vůní přímo v posteli, kde se schyluje k milostné předehře. A že mnoho mužů vzrušují chodidla a ženské nohy, to je známo již po staletí, možná je to i tím, že na chodidlech najdete také mnoho erotogenních zón, jejichž stimulací některé ženy dosahují dokonce i orgasmu.