Hledáte něco extra?


Vodní dýmku zná asi každý, a to dokonce i ti, kteří ji nikdy nezkusili. Velice populární je zejména mezi mladšími lidmi, protože si mohou dát dýmku v klidu někde v čajovně se svými kamarády. Velice zvláštní je, že zatímco cigarety jsou zákonem zakázány pro lidi pod 18 let, vodní dýmku zákon neupravuje, a to je k jejímu kouření také potřeba tabák, který obsahuje mimo jiné právě i nikotin. A ten způsobuje závislost.

Kouření vodní dýmky není tak problematické, jako kouření klasických cigaret. Mnoho kuřáků si vodní dýmku nedá, což je škoda. A mnoho nekuřáků si zase hlavně během léta vodní dýmku dá. Vodní dýmka je svěží, nezabarvuje oblečení ani pokožku a není cítit po tabáku. Pokud vás dýmka zajímá a chcete si koupit vodní dýmku pro domácí použití, navštivte náš e-shop, kde si můžete koupit všechno pro přípravu vodní dýmky kdekoliv – na chatě i doma.

muž dýmka

Popularita vodních dýmek roste právě v létě, protože je příjemné sedět venku za slunečného počasí a u příjemně strávených chvil s přáteli si ji dát. Dýmku si můžete koupit celou a nebo si ji můžete sestavit z částí, které jsou skladem. Existuje několik rad, kterých byste se měli držet, abyste si svou dýmku mohli užívat bez problémů.

vodní dýmka

  • Kupte si větší vázu. Je stabilnější, a budete si moct dýmku dát i ve vyšším počtu lidí.
  • Tabáku se prodává opravdu velké množství, tak si můžete vybrat třeba nějaký ovocný druh. Pozor, do vodní dýmky se dá použít jen speciální vlhčený tabák.
  • Chcete si dávat dýmku občas i ve více lidech? Kupte si dostatek hadic a dýmku, do které jich lze dát víc než jedna.
  • Nezapomeňte na kvalitní kokosové uhlíky, díky kterým bude dýmka dlouho hořet.

Když dodržíte všechny rady a tipy, užijete si vodní dýmku na maximum. Tabáku dávejte spíše méně – vždycky můžete přidat, ale ubírá se hůře. Příliš mnoho tabáku způsobí, že dýmka vás bude pálit v krku.