I v časech epidemie stále posíláme balíčky, není jen možné platit dobírkou. Objednávky balíme v rukavicích a rouškách, takže se nemusíte bát. Přejeme všem hlavně zdraví a ať je to brzy za námi!
  • 1 z 2
 

Bylinná čajová směs Christmas

 

Bylinná čajová směs harmonicky spojující uvolňující řecké bylinky a voňavé vánoční koření pro navození vánoční atmosféry.

Složení: pomerančová kůra, hojník horský (řecký horský čaj), zázvor, skořice, citronová verbena, šalvěj, yzop, šípek, kardamom, hřebíček

Váha: 40 gramů

Dostupnost Vyprodáno
319 Kč
263,64 Kč bez DPH
   
Kód produktu 498
Značka rhoeco
Kategorie Čaje
Záruka 2 roky
 

Užijte si přípravy na Vánoce i celé období vánočních svátků s touto speciální bylinnou směsí! Typickými vánočními vůněmi čajovou směs provoní koření, relaxační a energizující účinky jí dodají oblíbené bylinky jako hojník horský nebo citronová verbena. Vánoční koření a řecké bylinky - napadá vás lepší kombinace?

Jak si zasadit semínka? Na tyčince pod víčkem jsou semínka některých bylinek, které jsou použité v čajích. Naplňte prázdný kelímek od čaje hlínou, tyčinku zasuňte cca 9 cm hluboko. Denně hlínu roste, aby nevyschla. Když rostlinky vyrostou zhruba do výšky 4 cm, přesaďte je do většího květináče, nebo přímo na zahrádku. Detailněji u nás na blogu.