Aktuálně probíhá v našem obchodě inventura a zpracováváme objednávky z minulého týdne. Všechny objednávky od 13. září budou vyřízeny v týdnu následujícím. Děkujeme za pochopení.

Proč vzniklo Zestó?

Protože milujeme Řecko a věříme, že nejsme sami! A taky proto, že si uvědomujeme, že Řecko není jen průzračně čisté moře, antické ruiny a dokonalé jídlo. Z Řecka si toho lze odnést mnohem víc – doslova i přenesně. Nemáte vždycky chuť si při nákupu suvenýrů odnést celou poličku s voňavými olivovými mýdly? Nebo támhletu pestrou a přitom elegantní tašku? A možná máte po příjezdu tendenci všechny zaplavovat historkami o trase a výsledku prvního maratónského běhu a jinými zajímavostmi, které jste na výletech pochytili?

Jestli ano, věřte, že máme obrovské pochopení. A taky konkrétní pomoc: všechno to, co jste nedokázali nacpat do kufru, si můžete pořídit u nás. (A když ne všechno, vydržte – třeba se to tu brzy objeví, nebo nám zkuste napsat, co přesně tady postrádáte!)

Olivová mýdla a další přírodní kosmetiku naleznete zde.

Tašky, batohy a jiné doplňky, s kterými můžete mít svůj kousek Řecka pořád u sebe, najdete tady.

Řecké drobnosti, kterými můžete pozvednout svoji domácnost, objevíte na tomto odkazu.

A nebojte, nové produkty budou pořád přibývat! Jako aktuální novinku máme třeba bylinkové čaje, po jejichž vypotřebování si můžete do původního (biologicky rozložitelného) obalu zasadit přiloženou tyčinku se semínky. Sledujte i dál, co pro vás chystáme!