I v časech epidemie stále posíláme balíčky, není jen možné platit dobírkou. Objednávky balíme v rukavicích a rouškách, takže se nemusíte bát. Přejeme všem hlavně zdraví a ať je to brzy za námi!

Jak používat olej na vousy

Možná jste si nechali narůst vousy, abyste se vyhnuli každodennímu holení. V tom případě vás může překvapit skutečnost, že i o porost vaší tváře je potřeba pečovat, aby vypadal dobře, ale nebojte se: používání oleje je mnohem příjemnější!

Olej na vousy je vlastně takový hydratační krém – pěkně vaše vousy změkčí a vyživí, nezacuchávají se a navíc voní. Že po něm budete vypadat jako řecký bůh, to vám slíbit nemůžeme, ale k božskému plnovousu se bezpochyby alespoň přiblížíte! Nejlepší je aplikovat olej hned po horké sprše, když vousy nejsnáze jakoukoli péči absorbují a póry na kůži jsou otevřené.

Vousy vysušte a nakapte si pár kapek oleje (stačí 4–5 pro kratší vousy, pro plnovous 8–10) do dlaní. Olej v dlaních promněte a začněte aplikovat na vousy – nejprve po stranách, pak vepředu a na bradě, nakonec pod nosem. Pořádně vousy pročešte hřebínkem, aby se olej dostal opravdu všude.

Ideální je používat olej alespoň každý druhý den.