Aktuálně probíhá v našem obchodě inventura a zpracováváme objednávky z minulého týdne. Všechny objednávky od 13. září budou vyřízeny v týdnu následujícím. Děkujeme za pochopení.

Dárkový průvodce po Zestó

Dárky pro maminky, babičky a přítelkyně
Dárek pro ženy je vždycky nasnadě: buď něco krásného, nebo něco, co jí umožní cítit se krásně! A s obojím si na Zestó poradíme. Maminky bývají zaměstnané a někdy se odbývají: nepotřebuje ta vaše novou kabelku? Šedá taška z pevné bavlny s koženými uchy podtrhne maminčin styl a pobere všechny její drobnosti. Babičky si všichni přejeme rozmazlovat za tu péči, kterou nám věnovaly; tu vaši určitě nadchne krásně voňavá kosmetická sada. Chcete si šplhnout u přítelkyně? Neuděláte chybu se svíčkou s některou z ohromujících řeckých vůní – máme na výběr celou řadu.

Dárky pro tatínky, dědečky a přítele
Tátové a dědové. Pokud nemají nějaký speciální koníček, bývá to ta nejzapeklitější kategorie dárků! Naštěstí jim aspoň rostou vousy, takže ať už se holí, nebo si pěstují plnovous, se značkou Hommer budete připravení na všechno. Hledáte originální pozornost pro přítele? Co takhle kožené pouzdro na karty nebo na cestovní pas?

Dárky pro děti, kamarádky a pro sebe
Najít něco pro děti je jednoduché. Těžší je vybrat z té záplavy hraček nějakou, která bude kvalitní, netoxická a zaručeně je zaujme. A takových tu máme celou kategorii, od chrastítek pro mrňata po soupravy pro hraní třeba na přípravu snídaně. Sami sebe nebo nejlepší kamarádku můžete v (před)vánočním čase rozmazlit a povzbudit třeba uvolňujícím bylinkovým čajem anebo, pokud máte slabost pro vše papírenské, magnetickým blokem s tužkou a řeckými motivy na deskách.